Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP273QWE2
| Gyártói cikkszám:
PRO MP273QW E2
Modell: MSI MP273QW E2, 27″-os IPS kijelző, WQHD (2560×1440) felbontás, matt (anti-glare) felület, sík panel, LED háttérvilágítás, 100 Hz képfrissítés, 1 ms válaszidő, 16:9 képarány, fehér kivitel, állítható talp pivot funkcióval, nem érintőkijelzős, EU régió, EU és UK tápkábellel, 36 hónap garancia.
Bővebben
MSI PRO MP273QW E2 - 27" QHD IPS 100Hz monitor, fehér
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 48.2 cm |
| Bruttó magasság | 13.2 cm |
| Bruttó mélység | 71.2 cm |
| Nettó súly | 5.47956 kg |
| Bruttó súly | 6.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |