Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP242AE2
| Gyártói cikkszám:
PRO MP242A E2
23,8" FHD (1920×1080) IPS panel – 120 Hz frissítés, 1 ms MPRT / 4 ms GTG válaszidő – 300 nit fényerő, 1500:1 kontraszt, 115% sRGB – 178° betekintési szög, 16:9 képarány – 16,7M szín, 8 bit (6 bit + FRC), HDR Ready – Csatlakozók: HDMI 1.4b (120 Hz), DisplayPort 1.2a, VGA, fejhallgató-kimenet – Beépített 2×2 W hangszóró – Adaptive-Sync – Dönthetőség: -5° ~ 20° – VESA 100×100 mm – Méret: 527×296 mm aktív felület – Táp: 100–240 V.
Bővebben
MSI PRO MP242A E2 - 23.8" FHD IPS 120Hz monitor, HDMI, DP, VGA
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 43.3 cm |
| Bruttó magasság | 15.5 cm |
| Bruttó mélység | 61.5 cm |
| Nettó súly | 4.24224 kg |
| Bruttó súly | 4.8 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |