Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP223E2
| Gyártói cikkszám:
PRO MP223 E2
21,45" képernyőméret, 1920×1080 (Full HD) felbontás, VA panel, sík kialakítás, 100Hz képfrissítés, 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) válaszidő. Fényerő 250cd/m², kontraszt 3000:1, 178° betekintési szög, sRGB 99%, Low Blue Light, Anti-Flicker, EyesErgo szemvédelem. Csatlakozók: HDMI (1.4b), DisplayPort (1.2a), fejhallgató-kimenet. Dönthető állvány, VESA 75×75mm rögzíthetőség
Bővebben
MSI PRO MP223 E2 21.5" FullHD VA 100Hz HDMI DP Monitor, fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 39.1 cm |
| Bruttó magasság | 13 cm |
| Bruttó mélység | 57.3 cm |
| Nettó súly | 3.62358 kg |
| Bruttó súly | 4.1 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |