Gyártó:
MSI
| Cikkszám:
PROMP161E2
| Gyártói cikkszám:
PRO MP161 E2
15,6" képernyőméret, 1920×1080 (Full HD) felbontás, IPS panel, sík, 60Hz képfrissítés, 4ms (GtG) válaszidő. Fényerő 250cd/m², kontrasztarány 800:1, 16:9 képarány, betekintési szög 170°, színtérlefedettség 53% sRGB. Csatlakozók: Mini-HDMI (2.0b), 2× USB-C (DP Alt Mode/15W PD). Beépített 2×1,5W hangszóró, beépített kickstand (0–180°), 1/4" tripod foglalat, matt, tükröződésmentes felület, súly: 0,75kg
Bővebben
MSI PRO MP161 E2 15.6" FHD Type-C hordozható monitor, fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 31 cm |
| Bruttó magasság | 43.8 cm |
| Bruttó mélység | 56.8 cm |
| Nettó súly | 1.41408 kg |
| Bruttó súly | 1.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |