Gyártó:
LG
| Cikkszám:
32UN880K-B
| Gyártói cikkszám:
32UN880K-B.AEU
31.5" UHD 4K (3840x2160) IPS, DCI-P3 95% (tip.) HDR10-zel, Ergonomikus talp, Dönthetőség / Állítható magasság / Forgathatóság / Pivot / Kinyújtás / Behúzás, 16:9, 350 cd/m² (Typ.) 280 cd/m² (Min.), 5ms, 178º(R/L), 178º(U/D), DP, HDMI 2X, USB-C, VESA 100 x 100, 5W x 2 hangszóró
Bővebben
LG 32" 32UN880K-B UltraFine™ 16:9 4K IPS Ergo monitor
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 32 GB |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | IPS |
| Kijelző felület | Matt |
| Kontrasztarány | 1000 :1 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| 3D | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Portré mód (Pivot) | Igen |
| Színmélység | 1070 milliószín |
| Csatlakozók | |
|---|---|
| HDMI | 2 db |
| Display port | 1 db |
| USB 3.0 | 2 db |
| Fejhallgató csatlakozó | 1 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Beépített hangszóró | Sztereó |
| Falikonzol szabvány | VESA 100x100 |
| Állítható magasság | Igen |
| Állítható dőlésszög | Igen |
| Táp típus | Külső |
| Szín | Fekete |
| TV tuner | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8806096227862 |
| Bruttó szélesség | 82 cm |
| Bruttó magasság | 51 cm |
| Bruttó mélység | 25 cm |
| Nettó súly | 12.90348 kg |
| Bruttó súly | 14.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |