Gyártó:
Lauben
| Cikkszám:
LBNSVD3V1400BC
| Gyártói cikkszám:
4260645680975
3 az 1-ben rúdporszívó, elektromos forgó mop felmosáshoz és porszívózáshoz egyetlen lépésben, a bútorok alatti részeket könnyen elérő hajlékony szívócső, automatikus felület- és szennyeződésérzékelés a teljesítmény beállításához, minden padlótípusra, szőnyegekre, szennyeződések és a háziállatok szőrének összegyűjtésére, háromszoros szűrőrendszer: HEPA szűrő, mosható szűrő, kimeneti szűrő, fej led lámpával és cserélhető kefékkel, flexibilis hajlékony cső, kárpitszívó fej, résszívó fej, porszívó és magasban lévő helyeket tisztító fej, súly 1,5 kg, üzemidő akár 35 perc, szívóteljesítmény akár 105 AW.
Bővebben
Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC Álló Rúdporszívó
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4260645680975 |
| Bruttó szélesség | 69 cm |
| Bruttó magasság | 13.5 cm |
| Bruttó mélység | 30 cm |
| Nettó súly | 1.464708 kg |
| Bruttó súly | 1.5582 kg |
| Vámtarifaszám | 8509800000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |