Gyártó:
Lauben
| Cikkszám:
LBMCMOSMC60SA
| Gyártói cikkszám:
4260645681132
6 l térfogatú multifunkcionális főzőedény, OvenSafe® öntöttvas zománcozott edény tűzhelyre vagy sütőbe, mosogatógépben elmosható, 10 program, zöldségmelegítő gőzölő, szilikon kesztyű a csomagolásban, szilikon alátét a csomagolásban, hőmérsékletszabályozás, kivehető fazék és késleltetett indítás, időkapcsoló, hőmérséklet tartás, termosztát, kijelző, automatikus kikapcsolás.
Bővebben
Lauben OvenSafe®️ Multicooker 6000RS - Multifunkciós főzőedény
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4260645681132 |
| Bruttó szélesség | 34 cm |
| Bruttó magasság | 29.1 cm |
| Bruttó mélység | 34.5 cm |
| Nettó súly | 8.4694 kg |
| Bruttó súly | 9.01 kg |
| Vámtarifaszám | 8509800000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |