Gyártó:
Lamax
| Cikkszám:
LMXDO2W
| Gyártói cikkszám:
8594175356366
True Wireless fülhallgató, vezeték nélküli és USB-C-vel rendelkező dokkoló, egyszerre akár 6 órányi zenehallgatás, Bluetooth 5.0-nek és AAC, ill. SBC kodekeknek köszönhető prémium hangzás, a smart case segítségével utazás közben akár 5x is feltölthető fülhallgató, 4 db akkumulátor-állapot kijelző LED, 15 méter hatótáv, a csomagolásban 3 különböző méretű füldugó
Bővebben
LAMAX Dots2 White TWS vezeték nélküli fülhallgató fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8594175356366 |
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 8.4 cm |
| Bruttó mélység | 10.5 cm |
| Nettó súly | 0.0413089913 kg |
| Bruttó súly | 0.047389 kg |
| Vámtarifaszám | 8518309500 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |