Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
CMSX8GX5M1A4800C40
| Gyártói cikkszám:
CMSX8GX5M1A4800C40
CORSAIR VENGEANCE SODIMM 8GB (1x8GB) DDR5-4800 (PC5-38400) C40 1.1V
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 840006661320 |
| Bruttó szélesség | 1.1 cm |
| Bruttó magasság | 16.2 cm |
| Bruttó mélység | 13.1 cm |
| Nettó súly | 0.129142 kg |
| Bruttó súly | 0.13 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Élettartam |