Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
CMSX16GX5M1A5200C44
| Gyártói cikkszám:
CMSX16GX5M1A5200C44
CORSAIR VENGEANCE DDR5 SODIMM 16GB (1 x16GB) DDR5-5200 (PC5-41600) C44 1.1V
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 1.1 cm |
| Bruttó magasság | 16.2 cm |
| Bruttó mélység | 13.1 cm |
| Nettó súly | 0.129142 kg |
| Bruttó súly | 0.13 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Élettartam |