Gyártó:
A-Data
| Cikkszám:
AD5U560016G-S
| Gyártói cikkszám:
AD5U560016G-S
ADATA Memória Desktop - 16GB DDR5 (5600MHz, CL46, 1.1V)
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 0.0301917 kg |
| Bruttó súly | 0.033 kg |
| Vámtarifaszám | 8471709800 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |