Gyártó:
Asrock
| Cikkszám:
B650PGLIGHTNING
| Gyártói cikkszám:
90-MXBK20-A0UAYZ
AMD B650, AM5, 4x DDR5 max. 192GB, 2x PCIe4.0x16, 2x PCIe4.0x1, 4x SATA3, 3x M.2, RAID, 8x USB 2.0, 9x USB 3.2 Gen1, 1x USB 3.2 Gen2, 1x USB 3.2 Gen2x2, 1x 2.5 Gigabit, HDMI
Bővebben
ASRock sAM5 B650 PG LIGHTNING alaplap
- Specifikáció
| Egyéb jellemző | |
|---|---|
| Chipset | B650 |
| Form factor | ATX |
| Memória | |
|---|---|
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 192 bit |
| Portok | |
|---|---|
| Sata | 4 |
| USB 3.2 Gen2x2 | 1 db |
| USB 3.2 Gen2 | 1 db |
| USB 3.2 Gen1 | 9 db |
| USB 2.0 | 8 GB |
| HDMI | 1 db |
| Kommunikáció | |
|---|---|
| LAN | 2.5 Gigabit |
| Foglalat | |
|---|---|
| Processzor foglalat | Socket AM5 |
| PCI-E x16 4.0 | 2 db |
| PCI-E x1 4.0 | 2 db |
| Hyper M.2 | 1 db |
| M.2 | 2 db |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4710483940910 |
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 29.6 cm |
| Bruttó mélység | 35 cm |
| Nettó súly | 1.5776334 kg |
| Bruttó súly | 1.731 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |