Gyártó:
Kingston
| Cikkszám:
KCP432NS68
| Gyártói cikkszám:
KCP432NS6/8
Kingston 8GB/3200MHz DDR4 Single Rank (KCP432NS6/8) RAM
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 740617311266 |
| Bruttó szélesség | 16 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.030172 kg |
| Bruttó súly | 0.04 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Élettartam |