Gyártó:
Kingston
| Cikkszám:
KCP432SD832
| Gyártói cikkszám:
KCP432SD8/32
Kingston 32GB/3200MHz DDR4 (KCP432SD8/32) SODIMM RAM
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 740617310979 |
| Bruttó szélesség | 9 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.016024 kg |
| Bruttó súly | 0.02 kg |
| Vámtarifaszám | 8542323910 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Élettartam |