Gyártó:
Lauben
| Cikkszám:
LBNWF32GW
| Gyártói cikkszám:
4260645680999
Szűrőbetét szűrős vízforralókhoz, 3 db, szűrőkapacitás 160 l, a csapvíz ízének és illatának javítása, klór, növényvédő szerek, nehézfémek, gyógyszermaradványok és hormonok szűrése, vízlágyítás - vízkőmentesítés.
Bővebben
Lauben Water Filters 32GW Vízszűrőbetét
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4260645680999 |
| Bruttó szélesség | 11 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 18.5 cm |
| Nettó súly | 0.1813448 kg |
| Bruttó súly | 0.19292 kg |
| Vámtarifaszám | 8509800000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |