Gyártó:
Huawei
| Cikkszám:
DTSU666-H
| Gyártói cikkszám:
20022249
Huawei DTSU666-H 3F intelligens teljesítményérzékelőt teljesítményfigyelésre és energiamérésre fejlesztették ki. Lehetővé teszi olyan valós idejű paraméterek megjelenítését, mint a háromfázisú feszültség és áram, aktív és reaktív teljesítmény, frekvencia, pozitív energia, fordított energia és még sok más.
Bővebben
Huawei Smart Power Sensor DTSU666-H-100A
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 9999009300925 |
| Bruttó szélesség | 19 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 17 cm |
| Nettó súly | 1.455 kg |
| Bruttó súly | 1.5 kg |
| Vámtarifaszám | 9032890090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |