Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
TL-SG105PP-M2
| Gyártói cikkszám:
TL-SG105PP-M2
5-Port 2.5G Desktop Switch with 4-Port PoE++
PORT: 4× 2.5G PoE++ Ports, 1x 2.5G Non-PoE Port
SPEC: 802.3af/at/bt type3, 123 W PoE Power, Desktop Steel Case
FEATURE: PoE Auto Recovery for Port1-4, Plug and Play
Bővebben
TP-LINK TL-SG105PP-M2 5-Port 2.5G Desktop Switch with 4-Port PoE++
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4895252501131 |
| Bruttó szélesség | 32 cm |
| Bruttó magasság | 9 cm |
| Bruttó mélység | 14 cm |
| Nettó súly | 0.26352 kg |
| Bruttó súly | 0.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |