Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
TL-SF1016D
| Gyártói cikkszám:
TL-SF1016D
TP-LINK TL-SF1016D 16port Switch
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 6935364020293 |
| Bruttó szélesség | 28.5 cm |
| Bruttó magasság | 22 cm |
| Bruttó mélység | 6.5 cm |
| Nettó súly | 0.606096 kg |
| Bruttó súly | 0.69 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |