Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
TL-MR6400
| Gyártói cikkszám:
TL-MR6400
300 Mbps vezeték nélküli N-es 4G LTE Router, 3 db 10/100Mbps LAN csatalkozó, 1 db 10/100Mbps LAN/WAN csatlakozó, 1 db SIM-kártya foglalat, WPS/Reset gomb, Wi-Fi ki/bekapcsoló gomb, Ki/Bekapcsoló gomb, 2 db belső Wi-Fi antenna, 2 db cserélhető külső 4G LTE antenna, IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz, Adatátvitel: 300Mbps 2,4 GHz-en, Vezeték nélküli funkciók: Bekapcsolható/Kikapcsolható Wi-Fi sugárzás, WDS Bridge, WMM, vezeték nélküli statisztika, Vendéghálózat: 1 db vendéghálózat 2,4 GHz-en, Ossza meg 4G LTE hálózatát megannyi Wi-Fi-s készülékkel és élvezze a 150 Mbps letöltési sebességet, Vezeték nélküli, akár 300 mbps N-es sebesség, Az erőteljes beépített antennák stabil vezeték nélküli kapcsolódást és nagy lefedettséget biztosítanak, Nem igényel konfigurálást, csak helyezze be a SIM/USIM kártyát, kapcsolja be és használja a gyors Wi-Fi kapcsolatot, Lehetőséget és flexibilitást kínál a LAN/WAN csatlakozón, hogy kiválassza a megfelelő csatlakozási típust.
Bővebben
TP-LINK TL-MR6400 300Mbps Wireless N 4G LTE Router
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 6935364092764 |
| Bruttó szélesség | 30.5 cm |
| Bruttó magasság | 7 cm |
| Bruttó mélység | 31 cm |
| Nettó súly | 0.585333 kg |
| Bruttó súly | 0.63 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |