Gyártó:
TP-Link
| Cikkszám:
TL-MR100
| Gyártói cikkszám:
TL-MR100
300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
Cutting-edge 4G network – Share internet access with up to 32 Wi-Fi devices and enjoy download speeds of up to 150 Mbps
Plug a SIM card and play – No configurations needed, compatibility of SIM cards in 100+ countries are assured by years of field tests
Two detachable advanced LTE antennas – Enjoy stable and efficient connections to every device thanks to the two external antennas
Wi-Fi router mode – Plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access as a backup option if you can't get a 4G connection
Bővebben
TP-LINK TL-MR100 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 6935364088804 |
| Bruttó szélesség | 8 cm |
| Bruttó magasság | 32 cm |
| Bruttó mélység | 25 cm |
| Nettó súly | 0.668952 kg |
| Bruttó súly | 0.72 kg |
| Vámtarifaszám | 8517620000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |