Gyártó:
APC
| Cikkszám:
ER6222
| Gyártói cikkszám:
ER6222
Easy Rack 600mm/42U/1200mm with Roof, Side panel,castors,feet and 4 Brackets, No Bottom, black
Bővebben
APC Easy Rack 600mm/42U/1200mm
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 125 cm |
| Bruttó magasság | 212 cm |
| Bruttó mélység | 65 cm |
| Nettó súly | 107.4972 kg |
| Bruttó súly | 116 kg |
| Vámtarifaszám | 8302490000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |