Gyártó:
ZYXEL
| Cikkszám:
SFP-SX-D
| Gyártói cikkszám:
91-010-204001B
Zyxel SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4718937510344 |
| Bruttó szélesség | 2.5 cm |
| Bruttó magasság | 6.3 cm |
| Bruttó mélység | 11.5 cm |
| Nettó súly | 0.024972 kg |
| Bruttó súly | 0.04 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |