Gyártó:
D-Link
| Cikkszám:
DEM-431XT
| Gyártói cikkszám:
DEM-431XT
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 790069353130 |
| Bruttó szélesség | 4.8 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 14.8 cm |
| Nettó súly | 0.0505683 kg |
| Bruttó súly | 0.081 kg |
| Vámtarifaszám | 8517700000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |