Gyártó:
Fujitsu
| Cikkszám:
S26361-K1577-V160
| Gyártói cikkszám:
S26361-K1577-V160
Kifutó Termék
Fujitsu B24-8 TS Pro Monitor
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 2.03274 kg |
| Bruttó súly | 2.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |