Gyártó:
EPSON
| Cikkszám:
C13T03V34A
| Gyártói cikkszám:
C13T03V34A
Consumables: Ink Cartridges, 101, 101 4 colour ink bottles, Ink Bottle, 1 x 70.0 ml Magenta
Bővebben
Epson EcoTank 101 tintatartály, bíbor
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8715946643403 |
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.17928 kg |
| Bruttó súly | 0.2 kg |
| Vámtarifaszám | 3215907090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Egyéb |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |