Gyártó:
EPSON
| Cikkszám:
C13T03V64A
| Gyártói cikkszám:
C13T03V64A
Consumables: Ink Cartridges, 101, 101 4 colour ink bottles, Ink Bottle, 1 x 127.0 ml Black, 1 x 70.0 ml Cyan, 1 x 70.0 ml Magenta, 1 x 70.0 ml Yellow
Bővebben
Epson EcoTank 101 EcoTank 4-colour Multipack
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 8715946701288 |
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 5 cm |
| Nettó súly | 0.4966056 kg |
| Bruttó súly | 0.554 kg |
| Vámtarifaszám | 3215907090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Egyéb |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |