Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
10GBJ9911
| Gyártói cikkszám:
10GBJ9911
Elgato Stream Deck Neo Black
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 15.5 cm |
| Bruttó magasság | 3.5 cm |
| Bruttó mélység | 19.1 cm |
| Nettó súly | 0.24 kg |
| Bruttó súly | 0.25 kg |
| Vámtarifaszám | 8518100090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |