Gyártó:
EIZO
| Cikkszám:
EV3240X-BK
| Gyártói cikkszám:
EV3240X-BK
31,5", 16:9, 3840x2160, 350 cd/sqm, 178/178°, IPS LCD, USB-C, Display Port, 2xHDMI, LAN, USB hub 2/4, Auto EcoView, black cabinet
Bővebben
EIZO 32" EV3240X-BK EcoView 4K UHD monitor, fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4995047065296 |
| Bruttó szélesség | 34 cm |
| Bruttó magasság | 55 cm |
| Bruttó mélység | 81 cm |
| Nettó súly | 12.54996 kg |
| Bruttó súly | 14.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 5 év |