Gyártó:
Eaton
| Cikkszám:
5PX3000IRT2UG2
| Gyártói cikkszám:
5PX3000IRT2UG2
3000VA / 2700 W, 7 perc áthidalási idő 70%-os terhelésnél, Rack/Torony kivitel. Line Interactive UPS, 8 IEC C13 + 1 IEC C19 aljzat. USB + soros port management, NMC Minislot lehetőség, 3 év garancia az elektronikára, 2 év az akkumulátorokra
Bővebben
Eaton 5PX 3000i RT2U G2 vonali interaktív 1:1 UPS
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 743172104809 |
| Bruttó szélesség | 55 cm |
| Bruttó magasság | 22 cm |
| Bruttó mélység | 78 cm |
| Nettó súly | 33.60768 kg |
| Bruttó súly | 38.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |