Gyártó:
DJI Enterprise
| Cikkszám:
DJIMANIFOLD3-M4D
| Gyártói cikkszám:
CP.EN.00000699.01
DJI Manifold 3 Accessory Kit (Matrice 4D Series)
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 4 cm |
| Bruttó magasság | 20 cm |
| Bruttó mélység | 15.2 cm |
| Nettó súly | 0.0528 kg |
| Bruttó súly | 0.055 kg |
| Vámtarifaszám | 8525803000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |