Gyártó:
DELL
| Cikkszám:
KEYBKB525CHUN
| Gyártói cikkszám:
580-BBSP
Dell Wired Collaboration Keyboard - KB525C - Hungarian (QWERTZ)
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5397184922156 |
| Bruttó szélesség | 46 cm |
| Bruttó magasság | 4 cm |
| Bruttó mélység | 15 cm |
| Nettó súly | 0.50988 kg |
| Bruttó súly | 0.7 kg |
| Vámtarifaszám | 8471606000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | Jogszabály szerint: |