Gyártó:
DELL
| Cikkszám:
AW3225QF
| Gyártói cikkszám:
AW3225QF
Dell Alienware Gamer (QD-OLED), 4K UHD 3840 x 2160 (16:9) felbontás Curved, 240Hz, 178°/178°, 1 million: 1, OLED Backlight, 1000cd/m2 fényerő (HDR TrueBlack 400), 0.03ms (grey-to-grey min.) válaszidő, AMD Free-Sync Premium és NVIDIA G-Sync Compatible technológia, 2x HDMI 2.1 / 1x DisplayPort 1.4 / 3x USB 3.2 Gen 1 (Type A), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C) downstream, Forgatható kijelző és állítható magasságú dönthető állvány, Vesa 100X100, 3 év szerviz garancia
Bővebben
Dell Alienware AW3225QF 31.6" 4K QD-OLED Gaming Monitor DP, 2x HDMI (3840x2160)
- Specifikáció
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 32 GB |
| Kijelző felbontás | 3840x2160 (4K UHD) 16:9 |
| Kijlezőpanel típus | OLED |
| Kijelző felület | Matt |
| Kontrasztarány | 1000000 :1 |
| Képernyőfrissítés | 240 Hz |
| Fényerő | 1000 :1 |
| Betekintési szög (H/V) | 178/178 |
| Ívelt kijelző | Igen |
| Színmélység | 1070 milliószín |
| Csatlakozók | |
|---|---|
| HDMI | 2 db |
| Display port | 1 db |
| USB 3.1 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Egyéb tulajdonságok | |
|---|---|
| Beépített hangszóró | Nincs |
| Falikonzol szabvány | VESA 100x100 |
| Állítható magasság | Igen |
| Állítható dőlésszög | Igen |
| Táp típus | Belső |
| Szín | Szürke |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5397184821640 |
| Bruttó szélesség | 84 cm |
| Bruttó magasság | 54 cm |
| Bruttó mélység | 23 cm |
| Nettó súly | 12.717882 kg |
| Bruttó súly | 14.39 kg |
| Vámtarifaszám | 8528529100 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szerviz garancia |
| Garancia ideje | 3 év |