Gyártó:
ASUS
| Cikkszám:
ACX14-040110MS
| Gyártói cikkszám:
ACX14-040110MS
CWEP-24M, Cross country Warranty-36M (Total warranty period) for GX10 (Service available in EU 50 Country)
Bővebben
CWEP-24M, Cross country Warranty-36M for GX10 (Service available in EU 50 Countr
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 0.001 cm |
| Bruttó magasság | 0.001 cm |
| Bruttó mélység | 0.001 cm |
| Nettó súly | 0.00095 kg |
| Bruttó súly | 0.001 kg |
| Vámtarifaszám | 4911990000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |