Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
CO-9051019-WW
| Gyártói cikkszám:
CO-9051019-WW
CORSAIR RX RGB Series, iCUE LINK RX140 RGB, 140mm RGB Fan, Single Fan
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 3.3 cm |
| Bruttó magasság | 17.5 cm |
| Bruttó mélység | 14.5 cm |
| Nettó súly | 0.264236 kg |
| Bruttó súly | 0.28 kg |
| Vámtarifaszám | 8414900090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |