Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
CP-9020295-EU
| Gyártói cikkszám:
CP-9020295-EU
2025 RMe Series, RM750e, 750 Watt, ATX 3.1, PCIe 5.1, Cybenetics GOLD Certified, Fully Modular Power Supply
Bővebben
Corsair RM750e (2025) 750W Cybenetics Gold ATX 3.1 tápegység, fekete
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 840006691082 |
| Bruttó szélesség | 18.4 cm |
| Bruttó magasság | 12.9 cm |
| Bruttó mélység | 28.7 cm |
| Nettó súly | 2.5757979 kg |
| Bruttó súly | 2.901 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 7 év |