Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
CH-9413771-WW
| Gyártói cikkszám:
CH-9413771-WW
CORSAIR MM350 PRO Extended XL Egérpad
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 840006629535 |
| Bruttó szélesség | 9 cm |
| Bruttó magasság | 41 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 1.062396 kg |
| Bruttó súly | 1.08 kg |
| Vámtarifaszám | 3926909790 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |