Gyártó:
Corsair
| Cikkszám:
CW-9061019-WW
| Gyártói cikkszám:
CW-9061019-WW
Kifutó Termék
CORSAIR iCUE LINK TITAN 420 RX RGB AIO, 420mm Radiator, Liquid CPU Cooler
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 19 cm |
| Bruttó magasság | 13.2 cm |
| Bruttó mélység | 44.3 cm |
| Nettó súly | 2.4061005 kg |
| Bruttó súly | 2.515 kg |
| Vámtarifaszám | 8414900090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |