Gyártó:
Chieftec
| Cikkszám:
GPS-500A8
| Gyártói cikkszám:
GPS-500A8
Chieftec GPS-500A8 tápegység 500 W, 1 x 20+4 PIN ATX, 1 x 4 PIN EPS, 1 x 6+2 PIN PCIe, 3 x SATA, 2 x MOLEX, 120 mm ventilátorral, OVP/OPP/SCP védelemmel
Bővebben
Chieftec Smart 500W tápegység - GPS-500A8
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4710713239531 |
| Bruttó szélesség | 18 cm |
| Bruttó magasság | 24 cm |
| Bruttó mélység | 10 cm |
| Nettó súly | 1.4774656 kg |
| Bruttó súly | 1.664 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |