Gyártó:
Chieftec
| Cikkszám:
HC-10B-OP
| Gyártói cikkszám:
HC-10B-OP
Szín Fekete Anyag 0.6mm SECC; Alaplapi támogatás Mini ITX, mATX, ATX; Méret (DxMxH) 450mm x 185mm x 412mm (állvány+8mm) Meghajtórekesz külső 3x 5,25" és 1x 3,5"; meghajtórekesz belső 5x 3,5" vagy 4x 3,5" és 1x 2,5" ; a 3,5"-os HDD-rekesz oldalsó része nélkül a hosszú VGA-kártyák támogatásához; 3x 3,5" vagy 2x 3,5" és 1x 2,5" lehetséges; Tápegység ATX tápegység (opcionális); Elülső I/O 2x USB3.0, 2x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), 1x USB 2.0 Type C (480 Mbit/s), mikrofon-bemenet; Csavarkészlet; Bővítőhelyek 7; Hűtési kompatibilitás Előlap: 1x 120mm / 90mm / 80mm ventilátor; Hátul: 1x 120mm / 90mm / 80mm ventilátor; CPU-hűtő magassága (max.) 155mm; VGA kártya hossza (max.) 250mm vagy 380mm
Bővebben
Chieftec Elox számítógépház - HC-10B-OP - Type-C
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 753263075673 |
| Bruttó szélesség | 23.3 cm |
| Bruttó magasság | 49.6 cm |
| Bruttó mélység | 46.2 cm |
| Nettó súly | 4.7307023 kg |
| Bruttó súly | 5.363 kg |
| Vámtarifaszám | 8473308000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |