Gyártó:
Chieftec
| Cikkszám:
GPE-700S
| Gyártói cikkszám:
GPE-700S
A Chieftec GPE-700S tápegység 700 W teljesítménnyel és 80 PLUS tanúsítvánnyal rendelkezik, aktív PFC-vel. Csatlakozói: 1 x 20+4 PIN ATX, 1 x 8 PIN EPS, 2 x 6+2 PIN PCIe, 6 x SATA és 2 x MOLEX. A ventilátor mérete 120 mm, a méretei 140 mm x 150 mm x 86 mm. Védelmi funkciói közé tartozik az OPP, OVP, SCP és UVP, a hatékonysága pedig >85%.
Bővebben
Kifutó Termék
Chieftec Eco 700W tápegység - GPE-700S
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4710713234208 |
| Bruttó szélesség | 17.5 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 23 cm |
| Nettó súly | 1.829074 kg |
| Bruttó súly | 2.06 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |