Gyártó:
ASUS
| Cikkszám:
V440VAK-WPC2120
| Gyártói cikkszám:
90PT03X1-M06ZT0
Fehér 23.8-inch FHD (1920 x 1080) 16:9 LCD 250nits sRGB: 100% 178/178 14/25 100Hz 1000:1 93% Wide view Anti-glare display Non-touch screen Normal Stand ) Intel Core 3 Processor 100U Intel Graphics 8GB DDR5 SO-DIMM 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD 2x DDR5 SO-DIMM slot Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello 4.5, 120W AC Adapter, Output: 20V DC, 6.0A, 120W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal 1x Kensington lock NoOs Wireless sandstone white keyboard,Wireless optical mouse
Bővebben
Asus V440VAK-WPC2120 Fehér 23.8 FHD i3 100U 8GB 512GB NoOs
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 54 cm |
| Bruttó magasság | 42 cm |
| Bruttó mélység | 17 cm |
| Nettó súly | 6.072 kg |
| Bruttó súly | 6.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Pick-up-and-return |
| Garancia ideje | 3 év |