Gyártó:
ASUS
| Cikkszám:
STRIXB650EFGAMINGWF
| Gyártói cikkszám:
ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI
ASUS sAM5 ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI alaplap
- Specifikáció
| Egyéb jellemző | |
|---|---|
| Chipset | B650 |
| Form factor | ATX |
| Memória | |
|---|---|
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalatok száma | 4 |
| Max memória | 128 bit |
| Foglalat | |
|---|---|
| Processzor foglalat | Socket AM5 |
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4711081944034 |
| Bruttó szélesség | 28 cm |
| Bruttó magasság | 35 cm |
| Bruttó mélység | 8 cm |
| Nettó súly | 1.923054 kg |
| Bruttó súly | 2.11 kg |
| Vámtarifaszám | 8473302000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |