Gyártó:
APC
| Cikkszám:
SMX3000HV
| Gyártói cikkszám:
SMX3000HV
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Rack/Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 3000/2700, Méretek ma x szé x mé mm: 432x 178 x 483, Kommunikációs portok: SmartSlot, USB, Bemenet: (1) IEC-320-C13, Kimenet: (8) IEC-320-C13, (2) IEC-320-C19, 3 év garancia
Bővebben
APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD 200-240V
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 731304292616 |
| Bruttó szélesség | 56.8 cm |
| Bruttó magasság | 33 cm |
| Bruttó mélység | 63.3 cm |
| Nettó súly | 41.773296 kg |
| Bruttó súly | 47.73 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |