Gyártó:
APC
| Cikkszám:
SMC2000I
| Gyártói cikkszám:
SMC2000I
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 2000/1300, Méretek ma x szé x mé mm: 333x 590 x 370, Kommunikációs portok: USB, Bemenet: (1) IEC-320-C13, Kimenet: (6) IEC-320-C13, (1) IEC-320-C19, 2 év garancia
Bővebben
APC Smart-UPS C 2000VA LCD 230V
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 58.5 cm |
| Bruttó magasság | 37 cm |
| Bruttó mélység | 33 cm |
| Nettó súly | 26.256 kg |
| Bruttó súly | 30 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |