Gyártó:
APC
| Cikkszám:
SMT3000IC
| Gyártói cikkszám:
SMT3000IC
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 3000/2700, Méretek ma x szé x mé mm: 435x 197 x 544, Kommunikációs portok: USB, SmartSlot, Smart Connect, RJ-45 Soros, Bemenet: (1) IEC-320-C19, Kimenet: (8) IEC-320-C13, (1) IEC-320-C19, 3 év garancia
Bővebben
APC Smart-UPS 3000VA LCD 230V with SmartConnect
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 731304337331 |
| Bruttó szélesség | 75 cm |
| Bruttó magasság | 69 cm |
| Bruttó mélység | 37 cm |
| Nettó súly | 55.198864 kg |
| Bruttó súly | 63.07 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |