Gyártó:
APC
| Cikkszám:
BR1500GI
| Gyártói cikkszám:
BR1500GI
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 1500/865, Méretek ma x szé x mé mm: 301x 112 x 382, Kommunikációs portok: USB, RS-232, Bemenet: (1) IEC-320-C14, Kimenet: (10) IEC-320-C13, 3 év garancia
Bővebben
APC Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 230V
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 731304268741 |
| Bruttó szélesség | 48 cm |
| Bruttó magasság | 39 cm |
| Bruttó mélység | 24 cm |
| Nettó súly | 12.51536 kg |
| Bruttó súly | 14.3 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |