Gyártó:
APC
| Cikkszám:
BX950MI-GR
| Gyártói cikkszám:
BX950MI-GR
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 950/520, Méretek ma x szé x mé mm: 160x 120 x 355, Kommunikációs portok: USB, Védelem: RJ 45 Gigabit túlfeszültség védelem, Bemenet: (1) IEC-320-C14, Kimenet: (4) Shuko, 2 év garancia
Bővebben
APC Back-UPS 950VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 731304410850 |
| Bruttó szélesség | 43 cm |
| Bruttó magasság | 25 cm |
| Bruttó mélység | 20 cm |
| Nettó súly | 5.77632 kg |
| Bruttó súly | 6.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |