Gyártó:
APC
| Cikkszám:
BX500MI
| Gyártói cikkszám:
BX500MI
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 500/300, Méretek ma x szé x mé mm: 138x 98 x 310, Kommunikációs portok: USB, Védelem: RJ 45 Gigabit túlfeszültség védelem, Bemenet: (1) IEC-320-C14, Kimenet: (3) IEC-320-C13, 2 év garancia
Bővebben
APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC Sockets
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 731304435648 |
| Bruttó szélesség | 22.5 cm |
| Bruttó magasság | 18.9 cm |
| Bruttó mélység | 37.5 cm |
| Nettó súly | 4.28848 kg |
| Bruttó súly | 4.9 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |