Gyártó:
APC
| Cikkszám:
BX1200MI-GR
| Gyártói cikkszám:
BX1200MI-GR
Topológia: Vonalinteraktív, Kivitel: Torony, Szín: Fekete, Teljesítmény (VA/Watts): 1200/650, Méretek ma x szé x mé mm: 190x 140 x 390, Kommunikációs portok: USB, Védelem: RJ 45 Gigabit túlfeszültség védelem, Bemenet: (1) IEC-320-C14, Kimenet: (4) Shuko, 2 év garancia
Bővebben
APC Back-UPS 1200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 731304410867 |
| Bruttó szélesség | 50 cm |
| Bruttó magasság | 30 cm |
| Bruttó mélység | 27 cm |
| Nettó súly | 7.52672 kg |
| Bruttó súly | 8.6 kg |
| Vámtarifaszám | 8504409590 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |