Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
Ak-USB-04
| Gyártói cikkszám:
AK-USB-04
Az Akyga® AK-USB-04 egy 1,8 m hosszú kábel, amely lehetővé teszi az USB A és USB B csatlakozókkal felszerelt eszközök USB 2.0 szabvány szerinti csatlakoztatását. A terméket az eszközök közötti adatátvitelhez használják. Gyakran használják a perifériák - nyomtatók, szkennerek - számítógéphez vagy laptophoz való csatlakoztatására. nyomtatókábel printerkábel printer kábel nyomtató kábel USB kábel
Bővebben
Akyga USB A - B nyomtató kábel, 1.8m - AK-USB-04
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720130129 |
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.032828 kg |
| Bruttó súly | 0.04 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |